Služby

Malování interiérů.

Základem našich služeb je malování pokojů, celých bytů, domů, kanceláří a jiných nebytových prostor, jako jsou nemocnice, úřady i výrobní haly s příslušenstvím. Vymalujeme hotely, restaurace, pensiony, školy, obchody i historické objekty. Malujeme klasicky i moderně, podle přání zákazníka. Před samotným malováním zajistíme ochranu nábytku proti znečištění a po malování provádíme úklid.

Barevné ladění interieru ovlivňuje nálady, malování dovede místnost prosvětlit, oteplit, ztmavit nebo ochladit, použití určitých prvků v malbě může místnost opticky zmenšit nebo zvětšit. Použitím správného druhu barvy a technologie můžete úspěšně vyřešit např. problémy s plísní, hlukem apod.

Proto vám s výběrem vhodné barvy i technologie rádi poradíme s ohledem na zamýšlený efekt.

Nátěry fasád.

Nátěry fasád provádíme v široké škále barev na všech typech staveb. Pracujeme s fasádními barvami renomovaných výrobců , akrylátovými, silikátovými nebo silikonovými. Před aplikací finálního nátěru, pokud je to nutné, provedeme počáteční omytí fasády. V případě potřeby na přání zákazníka aplikujeme také nátěr „Antigrafiti“ zabraňující vandalismu spreyerů.

Lakování a nátěry konstrukcí.

Nabarvíme nebo nalakujeme prakticky cokoliv ať v interiérech nebo venku. Natřeme vám okna, dveře, zárubně, vrata,ploty,parapety, okapy, střechy, pergoly nebo zahradní domky, topení, stoupačky, nábytek a další. Provádíme také protipožární nebo jiné speciální nátěry. Podle podmínek a požadavků aplikujeme barvy válečkem, štětcem nebo stříkací pistolí.

Nátěry podlah.

Objednat si u nás můžete také nátěry podlah bytů, dílen, sklepů, garáží či schodišť.

Dekorativní malby.

Nabízíme rovněž speciální a moderní malířské techniky jako je např. lazurování, různé patiny a batiky, tupování mořskou houbou, špachtlování např. MagicTouch firmy ZERO /viz. www.zerobarvy.cz/ apod. Naše dovednosti můžete využít např. i pro malování reklamních poutačů a nápisů.

Při veškerých činnostech používáme barvy renomovaných výrobců jako jsou např. Caparol, Remmers, JUB, HET , Xylandecor, ZERO, Balakom a další.